Teede Tehnokeskus

Teede Tehnokeskusega algas meil koostöö 2014. aastal. Nendega juhtus tegelikult täiesti tavaline lugu, kus varasemalt IT poole eest vastutav isik lahkus uuele töökohale ning neil oli vaja leida kas uus inimene või teenuspartner. Nad otsustasid Iteractioni kasuks.  

Tasub mainida, et mingeid suuri probleeme nende IT poolega ei olnudki ja varasem IT spetsialist oli enda tööga tegelikult hästi hakkama saanud. Ning, kuna kõik süsteemid toimisid, siis ei olnud vajalik ka Iteractioni IT spetsialisti igapäevane kohalolek nende kontoris.

Selle asemel mindi soodsama ja tegelikult ka optimaalsema lahenduse peale, kus Iteractioni spetsialist käib pidevalt iga nädal kindlaks määratud päeval seal kohal ning muudel aegadel reageerib vastavalt vajadusele. 

Kui süsteemid ja IT pool on korralikult hallatud, siis tegelikult ei olegi pidevat vajadust IT spetsialisti kohaloleku järele. Paljud probleemid on näiteks võimalik lahendada kaughalduse teel ning ainult vajadusel läheb spetsialist ise ka kohapeale. Seega, teenuse puhul saab läheneda paindlikumalt, isikliku töötaja puhul tuleks talle aga maksta selle tühjalt istutud aja eest.

Hetkel vastutabki Iteraction kogu Teede Tehnokeskuse IT poole eest. Suurematest töödest rääkides, oleme sinna paigaldanud näiteks uued tulemüürid, virtualiseerinud serverid, andmemassiivid, Wi-Fi seadmed ja juurutanud pilvepõhise Exchange teenuse. Lisaks hoidnud kogu IT poole korras.

AS Teede Tehnokeskus on ka Eesti üks edukamaid ja kõige kiiremini arenevaid teedevaldkonna konsultatsiooniettevõtteid, kellel on juhtiv roll riigi teede taristu teenuse arendamises, tihedad koostöösuhted välispartneritega ja osalus rahvusvahelistes projektides. Pikemalt Teede Tehnokeskusest saab lugeda nende kodulehelt www.teed.ee


Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: