Liviko

Liviko seisis silmitsi levinud probleemiga: olemasoleva IT mehe kogemustest jäi puudu ja seetõttu oli vaja leida väline partner, kellel oleks piisavalt kogemusi ja teadmisi olemasoleva IT-personali toetamiseks.

Koheselt seisis Iteraction Livikos silmitsi seal tekkinud Exchange serveri probleemiga, mille lahendamine pani Iteractioni IT-meeskonna tõsiselt proovile. Tänu kiirele reageerimisele ja teadlikule toele otsustas Liviko võtta Iteractioni endale partneriks, kes vastutaks kogu serveripargi- ja selle toimimise eest. Sinna hulka kuulub näiteks serverite-, andmemassiivide- ja grupitöötarkvara haldus ning sarnased tegevused. Eesmärk Livikos on läheneda probleemidele proaktiivselt ja seeläbi hoida ära suuremaid kahjusid. Seoses sellega töötas Iteraction välja kõigi Liviko süsteemide virtualiseerimise plaani, mis annab Liviko süsteemidele juurde paindlikkust ja käideldavust.

Iteraction hoolitseb Liviko puhul ka selle eest, et kogu süsteem oleks terviklikult ja korrektselt dokumenteeritud, eksisteeriksid varundus- ja taasteplaanid, tehtud tegevuste ajalugu ja ülevaade kogu süsteemist.

Mõned aastad tagasi liikus Liviko enda IT inimene teise ettevõttesse tööle.
Kuna meie koostööga oldi väga rahul, otsustas Liviko, et ei palka enam tööle enda IT spetsialisti, vaid usaldas kogu IT kasutajatoe ja süsteemide halduse Iteractionile.

Liviko on 1898. aastal asutatud Eesti rahvuslik alkoholitootja, mis ühendab endas enam kui saja-aastase kodumaise alkoholi tootmise traditsiooni ning tänaste klientide nõudliku maitse. AS Liviko valmistab enam kui 70 nimetust alkohoolseid jooke, mille tipus säravad üldtuntud brändid: Vana Tallinna liköörid ja Viru Valge viinad. Pikemalt saab Livikost lugeda nende kodulehelt www.liviko.ee.

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: