Olerex

Olerex pöördus Iteractioni poole sooviga leida teenuspartnerit IT-süsteemide haldamiseks. Siiani olid nad hoidnud palgal ettevõttesisest IT-tehnikut, kuid nüüd otsustati otsida pigem just välist partnerit, kes võtaks üle kõik süsteemide haldamisega seotud tööd.

Olerexi süsteemi eripäraks oli suur hulk erineva vanuse- ning ühilduvusega seadmeid, mistõttu võttis Olerexi süsteemidega tutvumine kõigepealt mõned kuud aega. Esmalt oli vaja saada täpselt aru olemasoleva süsteemi võimalustest ja kitsaskohtadest. Selle vaatluse põhjal sai Iteraction võtta üle kogu Olerexi IT-poole haldamise ja sisse viia muudatused, mis maandaksid paremini võimalikke riske ja tõstaksid süsteemi võimekust (näiteks uued tulemüüri-, andmemassiivi-, antiviiruse-, virtualiseerimise- ja varunduse lahendused). Teenuse osana korrastati ja dokumenteeriti kogu eelnev süsteem vastavalt standarditele ning nüüd jääb kõigist tehtud tegevustest selge ülevaade.

Olerexi IT-süsteemide haldamisel on erilist rõhku pandud just proaktiivsele tegutsemisele, et ennetada võimalikke probleeme. Kõigele lisaks hoiab antud teenus, võrreldes eelneva olukorraga, kokku ka kulude poolelt.


Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, teenindades kliente rohkem kui 95-s tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile eestimaalasele.


Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: