Diapol Granite

Iteractioni ja Diapoli koostöö algas 2014. aasta suvel, kui võtsime üle kõigi nende IT süsteemide haldamise ja juhtimise.

Diapol jõudis Iteractionini, kuna seoses äri kasvamisega tekkis neil vajadus IT täisteenuse järele, mis rahuldaks nende kasvavaid IT vajadusi. Seal hulgas oli neil vajadus IT juhi, tarkvaraarenduste projektijuhi ning kontoris asuva IT spetsialisti järele. Eelmine IT partner keskendus raha säästmisele ning seetõttu ei saanud tööd lihtsalt tehtud, asjad venisid ning ka teenuse kvaliteet ei vastanud ootustele. Diapolil oli aga vajadus oma IT organisatsiooni hoopis suurendada seoses IT-süsteemide ning kogu ettevõtte riistvara väljavahetamisega.

Iteraction valiti teenuspartneriks just peamiselt meie teenuse pakkumise mudeli pärast. Nimelt, võimaldame kliendi kontoris täiskohaga töötavat kogemustega IT-spetsialisti ning projektipõhiselt ka IT-juhi kompetentse.

Tehnilisest poolest rääkides on oluline mainida, et Diapoli äri süda on spetsiifiline tootmisjuhtimise süsteem, mis katab kogu äriprotsessi - alates müügist ning tootmisest ja  lõpetades logistika, planeerimise ning müüdud toodete paigaldamisega. Suurim väljakutse Iteractioni jaoks oli seotud mainitud tarkvara juurutamisega ning välispartnerist tarkvaraarendajaga koostöös toote edasi arendamise ning Diapoli spetsiifiliseks muutmisega. Selleks koolitasime veel eraldi oma IT spetsialiste Saksamaal.

Lisaks tootmistarkvara juurutamisele, toimus koostöös Iteractioni spetsialistidega ettevõtte äriprotsesside juurutamine ning vanadest süsteemidest andmete migreerimine uude süsteemi. Samaaegselt toimus ka Navisioni uute moodulite kasutuselevõtt ning grupi kodulehekülje väljavahetamine.

Lisaks, oli Diapolil tekkinud väga pikk nimekiri kriitilistest töödest, mis vajasid kiiret reageerimist ning kohest lahendamist. Lähenesime neile kitsaskohtadele selliselt, et esmalt lahendasime probleemid, mis mõjutasid kõige suuremat hulka arvuti/teenuse kasutajaid ning andsid kõige kiiremini suurema ja nähtavama tulemuse Diapoli ärile. Täielikult sai uuendatud serveriplatvorm, mille keskseks komponendiks on VMware toodetel põhinev veakindel serverisüsteem. Paigaldatud said uued serverid, mis vastasid Diapoli suurenenud vajadustele tagada teenuseid suuremale hulgale kasutajatele, ning ka uus andmemassiiv. Täielikult sai uuendatud ka ettevõtte andmete varundamine..


Diapol Granite on 1993. aastal Eestis loodud erafirma, mis on spetsialiseerunud graniidist, kvartsist, marmorist ja keraamilistest materjalidest köögitöötasapindade valmistamisele ning paigaldamisele Põhjamaades ja Suurbritannias.

Diapol on üks Euroopa suuremaid kivist töötasapindade valmistajaid ja talle kuulub suur tootmistehas, mis asub Saue linnas.

Pikemalt saab lugeda Diapoli kohta nende kodulehelt www.diapol.ee.


Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: