Bondora

Bondora (varem IsePankur) otsis endale IT partnerit, kuna endal kulus liiga palju aega IT-tagatoa-poolega tegelemise peale. Otsiti kedagi, kes suudaks rahuldada nii riistvara- kui ka tarkvara toe ettevõtte kiirel kasvamisel, ja suudaks luua selleks ka vajalikud skaleeritavad süsteemid. 

Iteraction on siiani tegelenudki Bondoras IT infrastruktuuride arendamisega, näiteks varustanud töökohad arvutitega, ehitanud üles mailisüsteemid ja kohaliku võrgu, teinud serveritele uuendusi jne. 

Bondorast on saanudki Iteractionile nn. etalon partner, kes muretseb kogu oma IT-poole ühest kohast.

See on muidugi esitanud Iteractioni meeskonnale ka mitmeid väljakutseid, kuna väga oluline rõhk on just kiirusel. Näiteks, on Bondorasse jõudnud arvutid juba sel määral ettevalmistatud, et inimesed saavad nendega kohe tööle hakata: kõik vajalikud programmid on eelinstallitud.

Teisalt on Iteractionile väljakutseid pakkunud ka erinevate jooksvate probleemide lahendamine, kus sisuliselt on mõnikord olnud vaja Iteractioni IT-meeskonnal ööpäev-läbi töötada, et lahendada üleskerkinud olukord või probleem.

Siiani on Iteraction suutnud Bondoraga sammu pidada. Ehk alates ajast, mil Bondora oli veel startup, kus töötas vähe inimesi, kuni praeguseni, kus tegemist on keskmise suurusega ettevõttega, millel on väljakujunenud süsteemid ja tegutsemisviisid, ning mis pakub tööd rohkem kui 45-le inimesele.

Bondora AS on 2008. aastal asutatud kiiresti kasvav kogukondliku laenamise maaletooja Eestis, vanim tegutsev ettevõte Skandinaavias ning ainukene üle-Euroopaline sotsiaalpanganduse keskkond. Tegemist on inimeste- ja firmadevahelise portaaliga, kus on võimalik laenata või investeerida laenudesse. Alates 2014. aastast tegutseb isePankur Bondora kaubamärgi all. Täpsemalt saab Bondorast lugeda nende kodulehelt www.bondora.ee.

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: