Kliendi lugu:

Liviko seisis silmitsi levinud probleemiga: olemasoleva IT mehe kogemustest jäi puudu ja seetõttu oli vaja leida väline partner, kellel oleks piisavalt kogemusi ja teadmisi olemasoleva IT-personali toetamiseks.

Vaata lähemalt

Kliendi lugu:

Olerex pöördus Iteractioni poole sooviga leida teenuspartnerit IT-süsteemide haldamiseks. Siiani olid nad hoidnud palgal ettevõtte-sisest IT-tehnikut, kuid nüüd otsustati otsida pigem just välist partnerit...

Vaata lähemalt

Kliendi lugu:

Bondora (varem IsePankur) otsis endale IT partnerit, kuna endal kulus liiga palju aega IT-tagatoa-poolega tegelemise peale. Otsiti kedagi, kes suudaks rahuldada nii riistvara- kui ka tarkvara toe ettevõtte...

Vaata lähemalt

Kliendi lugu:

Teede Tehnokeskusega algas meil koostöö 2014. aastal. Nendega juhtus tegelikult täiesti tavaline lugu, kus varasemalt IT poole eest vastutav isik lahkus uuele töökohale ning neil oli vaja leida kas...

Vaata lähemalt

Kliendi lugu :

Iteractioni ja Diapoli koostöö algas 2014. aasta suvel, kui võtsime üle kõigi nende IT süsteemide haldamise ja juhtimise.

Vaata lähemalt

Tegevusvaldkond:

Ober-Haus on Baltimaade ja Skandinaavia suurim kinnisvaraagentuur.

Tegevusvaldkond:

AS Prike on Baltikumi suurim maailma juhtivaid joogibrände esindav müügi- ja turundusettevõte.

Kliendi lugu:

Metaprint otsis endale IT partnerit, kes oleks võimeline leidma neile sobivaid IT lahendusi, neid juurutama ning pakkuma 24/7 tuge

Vaata lähemalt

Tegevusvaldkond:

Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast. 

Tegevusvaldkond:

Eesti vanim ja tuntum kinnisvaraettevõte. Arco Vara arendab kinnisvara ning osutab kinnisvaraga seotud teenuseid: vahendamine, hindamine ning nõustamine. Noteeritud 2007. aastal Tallinna börsil. 

Tegevusvaldkond:

Alates aastast 1993 on kaubamärgi Dunker alla koondunud kvaliteetsete alkohoolsete jookide müük ja turundamine.

Tegevusvaldkond:

Adcash on 2007. aastal Eestis loodud ja kiirelt laienev rahvusvaheline IT-ettevõte. Adcashi online-reklaami platvorm võimaldab klientidel kasutada võrgukampaaniate elluviimiseks vajalikke lahendusi ja tööriistu

Tegevusvaldkond:

Raamatupidamisbüroo Pallas & Partnerid OÜ omab üle 15 aasta kogemust raamatupidamises, maksunõustamises kui äriühingute asutamises. 

Tegevusvaldkond:

Capfield on Eestis tegutsev ostukeskuste omanik ja arendaja. Capfieldi portfell koosneb kuuest Eestis asuvast jaekaubanduskeskusest. 

Tegevusvaldkond:

Gamesys missiooniks on saada maailma parimaks online mängude ettevõtteks. 2001.a alguse saanud ettevõttes töötab tänaseks globaalselt juba üle 1000 töötaja. 

Tegevusvaldkond:

GoKredit ApS pakub alates 2015 .a. Taanis eraisikutele finantsteenuseid. 

Tegevusvaldkond:

Corpore on Eesti vanemaid ja juhtivaid kommunikatsiooniettevõtteid.

Tegevusvaldkond:

Eesti Eine AS on kaasaegsel tasemel suurköök ja tunnustatud toitlustusettevõte. Nende kokkade käe all valmib igapäevaselt ligikaudu 5000 toiduportsjonit.

Tegevusvaldkond:

Tallinna Balletikool on ainus professionaalseid balletitantsijaid koolitav õppeasutus Eestis.

Tegevusvaldkond:

Nurmiko on üks Eesti vanimaid ja suurimaid aiandusettevõtteid, tegutsedes Eesti turul juba alates aastast 1989. Nurmiko peamiseks tegevusalaks on lillekasvatus ning lillede, floristikatarvete ja aianduskaupade import ja hulgimüük.

Tegevusvaldkond:

Ehituskonstrueerimise ja Katsetuste OÜ omab kauaaegset kogemust hoonete ja rajatiste olukorra hindamisel ning renoveerimisel.

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: