Suurimaks tunnustuseks meie tööle on õnnelikud ja pikaajalised kliendid
Joosep Truu
Oleme paljude Eesti ettevõtete IT halduse partner. Oleme keskendunud kuni 200 arvutitöökohaga ettevõtetele ja asutustele.

Pakume IT süsteemide administreerimisteenuseid, töökohtade haldust, kasutajatoe- ning IT juhi teenuseid. Aitame juurutada Office 365 ja Azure pilveteenuseid. Pakume lahendusi IT- turvalisuse väljatöötamiseks.

Meil töötavad oma ala tõelised entusiastid. Enamik töötajatest on 10 + aastase kogemusega tippspetsialistid, kes on võimelised haldama nii servereid, võrku, kontoritarkvara kui ärilahendusi.

Meil on kontorid nii Tallinnas kui Tartus.
Oleme DELLi, Palo Alto Networksi, Veeami, NetAppi, Extreme Networksi ja ESETi ametlik partner. Müüme erinevaid ärilahendusi ning vahendame klientseadmeid (arvutid, monitorid jne).

Mida kliendid arvavad?

Meie kliendid leiavad, et nende jaoks on mõttekam IT teenuseid vähemalt osaliselt sisse osta selle asemel, et hoida palgal osalise töökoormusega kõrgepalgalisi spetsialiste.
Kliendid hindavad meie personaalset lähenemist, kiiret reageerimist ning tehnilist kompetentsi nii riistvara- kui tarkvaralahenduste osas.
Muuseas, meie teenuste hind sõltub otseselt klientide rahulolust.
Meie võtmeisikud

  1. Joosep Truu

    Joosep Truu

  2. Kristiina Vahter

    Kristiina Vahter

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: