Suurimaks tunnustuseks meie tööle on õnnelikud ja pikaajalised kliendid
Joosep Truu
Oleme paljude Eesti ettevõtete IT halduse partner. Oleme keskendunud kuni 200 arvutitöökohaga ettevõtetele ja asutustele.

Pakume IT süsteemide administreerimisteenuseid, töökohtade haldust, kasutajatoe- ning IT juhi teenuseid. Aitame juurutada Office 365 ja Azure pilveteenuseid. Pakume lahendusi IT- turvalisuse väljatöötamiseks.

Meil töötavad oma ala tõelised entusiastid. Enamik töötajatest on 10 + aastase kogemusega tippspetsialistid, kes on võimelised haldama nii servereid, võrku, kontoritarkvara kui ärilahendusi.

Meil on kontorid nii Tallinnas kui Tartus.
Oleme DELLi, Palo Alto Networksi, Veeami, NetAppi, Extreme Networksi ja ESETi ametlik partner. Müüme erinevaid ärilahendusi ning vahendame klientseadmeid (arvutid, monitorid jne).

Mida kliendid arvavad?

Meie kliendid leiavad, et nende jaoks on mõttekam IT teenuseid vähemalt osaliselt sisse osta selle asemel, et hoida palgal osalise töökoormusega kõrgepalgalisi spetsialiste.
Kliendid hindavad meie personaalset lähenemist, kiiret reageerimist ning tehnilist kompetentsi nii riistvara- kui tarkvaralahenduste osas.
Muuseas, meie teenuste hind sõltub otseselt klientide rahulolust.
Meie võtmeisikud

 1. Joosep Truu

  Joosep Truu

 2. Lauri Sinisaar

  Lauri Sinisaar

 3. Heli Zilensk

  Heli Zilensk

 4. René Oruman

  René Oruman

 5. Mattias Mölder

  Mattias Mölder

 6. Richard Reim

  Richard Reim

 7. Tiina Nuum

  Tiina Nuum

ITERACTION OÜ
Tallinna esindus:
Pärnu mnt 105, 11312
Tartu esindus:
Ülikooli 2a, 51003

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: