Sinu ettevõtte IT halduspartner

IT teenus, mis on sama lähedal, kui Sinu enda IT töötaja

Tutvu meie teenustega
Tutvu meie referentsidega

Meid usaldavad paljud Eesti ettevõtted

Oleme partneriks paljudele tuntud Eesti ettevõtetele, kes hindavad meie personaalset lähenemist, kiiret reageerimist ja tehnilist kompetentsi nii riistvara- kui tarkvaralahenduste osas.

 • Kliendi lugu:

  Liviko seisis silmitsi levinud probleemiga: olemasoleva IT mehe kogemustest jäi puudu ja seetõttu oli vaja leida väline partner, kellel oleks piisavalt kogemusi ja teadmisi olemasoleva IT-personali toetamiseks.

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu:

  Olerex pöördus Iteractioni poole sooviga leida teenuspartnerit IT-süsteemide haldamiseks. Siiani olid nad hoidnud palgal ettevõtte-sisest IT-tehnikut, kuid nüüd otsustati otsida pigem just välist partnerit...

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu:

  Bondora (varem IsePankur) otsis endale IT partnerit, kuna endal kulus liiga palju aega IT-tagatoa-poolega tegelemise peale. Otsiti kedagi, kes suudaks rahuldada nii riistvara- kui ka tarkvara toe ettevõtte...

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu:

  Teede Tehnokeskusega algas meil koostöö 2014. aastal. Nendega juhtus tegelikult täiesti tavaline lugu, kus varasemalt IT poole eest vastutav isik lahkus uuele töökohale ning neil oli vaja leida kas...

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu :

  Iteractioni ja Diapoli koostöö algas 2014. aasta suvel, kui võtsime üle kõigi nende IT süsteemide haldamise ja juhtimise.

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Tegevusvaldkond:

  Ober-Haus on Baltimaade ja Skandinaavia suurim kinnisvaraagentuur.

 • Tegevusvaldkond:

  AS Prike on Baltikumi suurim maailma juhtivaid joogibrände esindav müügi- ja turundusettevõte.

 • Kliendi lugu:

  Metaprint otsis endale IT partnerit, kes oleks võimeline leidma neile sobivaid IT lahendusi, neid juurutama ning pakkuma 24/7 tuge

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Tegevusvaldkond:

  Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast. 

 • Tegevusvaldkond:

  Eesti vanim ja tuntum kinnisvaraettevõte. Arco Vara arendab kinnisvara ning osutab kinnisvaraga seotud teenuseid: vahendamine, hindamine ning nõustamine. Noteeritud 2007. aastal Tallinna börsil. 

 • Tegevusvaldkond:

  Alates aastast 1993 on kaubamärgi Dunker alla koondunud kvaliteetsete alkohoolsete jookide müük ja turundamine.

 • Tegevusvaldkond:

  Adcash on 2007. aastal Eestis loodud ja kiirelt laienev rahvusvaheline IT-ettevõte. Adcashi online-reklaami platvorm võimaldab klientidel kasutada võrgukampaaniate elluviimiseks vajalikke lahendusi ja tööriistu

 • Tegevusvaldkond:

  Raamatupidamisbüroo Pallas & Partnerid OÜ omab üle 15 aasta kogemust raamatupidamises, maksunõustamises kui äriühingute asutamises. 

 • Tegevusvaldkond:

  Capfield on Eestis tegutsev ostukeskuste omanik ja arendaja. Capfieldi portfell koosneb kuuest Eestis asuvast jaekaubanduskeskusest. 

 • Tegevusvaldkond:

  Gamesys missiooniks on saada maailma parimaks online mängude ettevõtteks. 2001.a alguse saanud ettevõttes töötab tänaseks globaalselt juba üle 1000 töötaja. 

 • Tegevusvaldkond:

  GoKredit ApS pakub alates 2015 .a. Taanis eraisikutele finantsteenuseid. 

 • Tegevusvaldkond:

  Corpore on Eesti vanemaid ja juhtivaid kommunikatsiooniettevõtteid.

 • Tegevusvaldkond:

  Eesti Eine AS on kaasaegsel tasemel suurköök ja tunnustatud toitlustusettevõte. Nende kokkade käe all valmib igapäevaselt ligikaudu 5000 toiduportsjonit.

 • Tegevusvaldkond:

  Tallinna Balletikool on ainus professionaalseid balletitantsijaid koolitav õppeasutus Eestis.

 • Tegevusvaldkond:

  Nurmiko on üks Eesti vanimaid ja suurimaid aiandusettevõtteid, tegutsedes Eesti turul juba alates aastast 1989. Nurmiko peamiseks tegevusalaks on lillekasvatus ning lillede, floristikatarvete ja aianduskaupade import ja hulgimüük.

 • Tegevusvaldkond:

  Ehituskonstrueerimise ja Katsetuste OÜ omab kauaaegset kogemust hoonete ja rajatiste olukorra hindamisel ning renoveerimisel.

Tutvu kõikide referentsidega

Teenused

Pakume IT teenuseid nii suurettevõtetele kui väikefirmadele. Meie kompetentsid katavad ära kogu ettevõtte IT vajadused. Oleme paindlikud ning paneme teenused kokku lähtudes ettevõtte vajadustest ja soovidest.

IT kasutajatoe teenus

Lahendame kiirelt Sinu ettevõtte töötajate IT probleemid.

Loe lähemalt

IT taristu haldusteenus

Kanname hoolt, et Sinu ettevõtte IT süsteemid toimiksid.

Loe lähemalt

IT juhtimisteenus

Juhime IT projekte ja infosüsteemide arengut, tagame IT turvalisuse.

Loe lähemalt

Viime su ettevõtte pilve

Pilveteenused aitavad paremini juhtida ettevõtte kulusid. Aitame juurutada Office 365 ja Azure pilveteenuseid.

Loe lähemalt
Office 365 Azure

Küsi oma ettevõttele pakkumist

Meil on pikaajalised kogemused, sertifitseeritud meeskond ja personaalsed lahendused.

Pane meid proovile

Viimati meie blogis

 1. Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

  Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

 2. Office 365 on nüüd Microsoft 365

  Microsoft tegi julge otsuse ja nimetas oma tuntuima kaubamärgi Office 365 ümber Microsoft 365-ks. Muudatuse taga on soov hõlbustada kõigi lõpptarbijate ehk ka väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete, koolide, aga ka  perede juurdepääsu mitmesugustele Microsofti lahendustele.

 3. Mis on IT lahenduse elütsükkel ja kas Windows 7 on turvaline kasutada?

  Hiljuti teatas Windows, et avastas *fontide käitlemise ja renderdamisega seotud turvaaugu, mis annab küberkurjategijatele võimaluse meelitada ohvrit pahavaraga sisaldavat faili avama. Tootetoega versioonidele loodi kiirelt turvauuendused, kuid Windows 7-le mitte. Jaanuaris 2020 lõpetas Microsoft Windows 7 ja serveri opsüsteemile Windows Server 2008 värskenduste ja tugiteenuste pakkumise. 

 4. Ettevõtte IT turvalisus – kõigi, aga eelkõige juhi asi

  Kaubandus ja äritegevus kolivad üha enam internetti. Meie maailm on iga päevaga digitaalsem, mobiilsem, kliendikesksem, pilvepõhisem. Seoses käimasoleva eriolukorraga kasutatakse e-teenuseid nii töötamiseks, õppimiseks, ostude tegemiseks kui vaba aja veetmiseks veel enam.

 5. Küberturvalisuse meelespea: Viirused levivad lisaks offline’ile ka online’is

  Keerulistes oludes levivad ka erinevad petuskeemid internetis tavapärasest aktiivsemalt. Euroopa küberturvalisuse agentuuri andmetel on ka seoses koroonaviirusega andmepüügirünnakute arv suurenenud. Jätkuvalt kasutavad küberkurjategijad söödana koroonaviiruse teemat ja sellega seotud ressursside populaarsust veebis.


 6. Otsime oma meeskonda kliendihaldurit

  Otsime oma tiimi inimest,  kelle ülesanne on tagada, et püsiklientide IT seadmete ja litsentside päringud saaksid kiired vastused, tellimused oleksid hallatud ning kliendid oleksid õnnelikud.

 7. Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

  Koroonaviiruse puhang on sundinud paljusid ettevõtteid ja asutusi minema kaugtööle. Selles olukorras pakuvad nii Google kui Microsoft ajutiselt tasuta juurdepääsu muidu tasulistele ärikliendile mõeldud meeskonnatöö tööriistadele.


 8. Apple muudab SSL sertifikaatide kehtivusaega

  Apple teatas eile CA/Browser Foorumil, et alates käesoleva aasta septembrist muutuvad SSL sertifikaatidega seotud standardid. Alates 1. septembrist 2020 ei aktsepteeri Safari enam sertifikaate pikema kehtivusega kui 398 päeva. Kuni 31. augustini omandatud sertifikaadid on endiselt kaheaastased.

 9. Küberkurjategija - kes ta on?

  Elu on kolinud internetti ja sama on teinud kurjategijad. Üha sagedamini kuuleme küberrünnakutest ja küberruumis toime pandud pahategudest. Väiksema mõjuga ründed on muutunud juba nii igapäevaseks, et hakkavad kaotama oma uudisväärtust. Kes on inimesed ja rühmitused nende tegude taga ja mis motiveerib neid üha uusi skeeme välja mõtlema? 

 10. 6 soovitust küberpättide heidutamiseks

  Avalikkuses toimuvat jälgides saab üsna kiirelt selgeks, et erinevad küberohud varitsevad tänapäeval sisuliselt iga nurga peal. Alles hiljuti rääkis endaga juhtunud häkkimisjuhtumist tuntud Eesti sisulooja ja YouTuber Victoria Villig, kelle Instagrami konto kaaperdasid pahalased ja nõudsid lunaraha. Sealjuures näitavad uuringud, et inimesed ei ole tihti nendest ohtudest teadlikud ja ei oska end nende vastu kaitsta.

 11. Pane Office 365 Microsoft Planneri abil enda ettevõtte heaks tööle

  Office 365 teenused on väga mitmekülgsed ja nende seast leiab palju enamat kui lihtsalt Wordi ja Exceli. Oleme siin blogis Microsoft Teams suhtlusrakendusest juba kirjutanud ja nüüd tasub tähelepanu suunata järgmisele kasulikule rakendusele, mis O365 paketiga kaasa tuleb – Microsoft Planner.


 12. 3 põhjust, miks sinu ettevõte peaks kogu suhtluse Microsoft Teamsi kolima

  Mida suurem osa tööst ettevõttes toimub virtuaalruumis, seda olulisemad on rakendused, mida selleks kasutatakse. Tihtipeale on jätkuvalt põhiliseks variandiks e-mail ja levinud on mitme erineva teenuse korraga kasutamine. See teeb aga töötamise keeruliseks, kuna korraga on vaja silma peal hoida paljudel asjadel. Microsoft Teams on mugav rakendus, mis koondab mitmed töö jaoks vajalikud asjad ühte kohta ja muudab töötamise sujuvamaks.

 13. Kaheastmeline tuvastamine – lihtne lahendus, et säästa kümneid tuhandeid eurosid ja ettevõtte mainet

  Viimasel ajal langevad paljud ettevõtted ohvriks skeemidele, kus võltsarvete kaudu petetakse ettevõtetelt välja kümneid ja isegi sadu tuhandeid eurosid. Tegu on suhteliselt lihtsa skeemiga, mida on samas väga keeruline ära tunda. Õnneks on aga olemas üks üsna lihtne viis, kuidas selliseid juhtumeid ära hoida.

 14. Kuidas valida turvalist parooli ja hoida seda igavesti meeles? – LastPass ja 1Password

  Oskad sa öelda, mitmes erinevas kohas on sul parooliga kaitstud kasutaja? Ilmselt läheb keeruliseks, kuid mõned näited on tõenäoliselt e-mail, sotsiaalmeedia, veebipoed, meediaväljaanded, video- ja muusikateenused. Lisaks kasutavad paljud ka tööasjadega seotud tegevusteks paroole, näiteks mõne erialase programmi jaoks. Seega, kuidas endale turvalist parooli valida kui neid nii tihti vaja läheb ja kas on ka mingi lihtne võimalus, kuidas neid hallata?

 15. Miks on oluline, et arvuti kõvaketas oleks krüpteeritud?

  Küberturvalisus on tänapäeva ettevõtete jaoks aina tähtsam ja ka küberpätid himustavad ettevõtete andmeid aina rohkem, kuna sealt saadav kasu ja tehtav kahju on märkimisväärselt suurem kui üksikisiku puhul. Seega tuleks ettevõtte arvuteid kaitstes mõelda kaugemale kui lihtne parool arvutisse sisselogimiseks. Näiteks võiks kaaluda andmete krüpteerimist. 

Meie partnerid

 • DELL
 • Microsoft
 • SonicWall
 • ESET
 • VEEAM
 • Lenovo
 • NetApp
 • Extreme Networks
 • VMware
 • Polycom

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: