Sinu ettevõtte IT halduspartner

IT teenus, mis on sama lähedal, kui Sinu enda IT töötaja

Tutvu meie teenustega
Tutvu meie referentsidega

Meid usaldavad paljud Eesti ettevõtted

Oleme partneriks paljudele tuntud Eesti ettevõtetele, kes hindavad meie personaalset lähenemist, kiiret reageerimist ja tehnilist kompetentsi nii riistvara- kui tarkvaralahenduste osas.

 • Kliendi lugu:

  Liviko seisis silmitsi levinud probleemiga: olemasoleva IT mehe kogemustest jäi puudu ja seetõttu oli vaja leida väline partner, kellel oleks piisavalt kogemusi ja teadmisi olemasoleva IT-personali toetamiseks.

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu:

  Olerex pöördus Iteractioni poole sooviga leida teenuspartnerit IT-süsteemide haldamiseks. Siiani olid nad hoidnud palgal ettevõtte-sisest IT-tehnikut, kuid nüüd otsustati otsida pigem just välist partnerit...

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu:

  Bondora (varem IsePankur) otsis endale IT partnerit, kuna endal kulus liiga palju aega IT-tagatoa-poolega tegelemise peale. Otsiti kedagi, kes suudaks rahuldada nii riistvara- kui ka tarkvara toe ettevõtte...

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu:

  Teede Tehnokeskusega algas meil koostöö 2014. aastal. Nendega juhtus tegelikult täiesti tavaline lugu, kus varasemalt IT poole eest vastutav isik lahkus uuele töökohale ning neil oli vaja leida kas...

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Kliendi lugu :

  Iteractioni ja Diapoli koostöö algas 2014. aasta suvel, kui võtsime üle kõigi nende IT süsteemide haldamise ja juhtimise.

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Tegevusvaldkond:

  Ober-Haus on Baltimaade ja Skandinaavia suurim kinnisvaraagentuur.

 • Tegevusvaldkond:

  AS Prike on Baltikumi suurim maailma juhtivaid joogibrände esindav müügi- ja turundusettevõte.

 • Kliendi lugu:

  Metaprint otsis endale IT partnerit, kes oleks võimeline leidma neile sobivaid IT lahendusi, neid juurutama ning pakkuma 24/7 tuge

  Vaata lähemalt...
  Vaata
  lähemalt
 • Tegevusvaldkond:

  Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast. 

 • Tegevusvaldkond:

  Eesti vanim ja tuntum kinnisvaraettevõte. Arco Vara arendab kinnisvara ning osutab kinnisvaraga seotud teenuseid: vahendamine, hindamine ning nõustamine. Noteeritud 2007. aastal Tallinna börsil. 

 • Tegevusvaldkond:

  Alates aastast 1993 on kaubamärgi Dunker alla koondunud kvaliteetsete alkohoolsete jookide müük ja turundamine.

 • Tegevusvaldkond:

  Adcash on 2007. aastal Eestis loodud ja kiirelt laienev rahvusvaheline IT-ettevõte. Adcashi online-reklaami platvorm võimaldab klientidel kasutada võrgukampaaniate elluviimiseks vajalikke lahendusi ja tööriistu

 • Tegevusvaldkond:

  Raamatupidamisbüroo Pallas & Partnerid OÜ omab üle 15 aasta kogemust raamatupidamises, maksunõustamises kui äriühingute asutamises. 

 • Tegevusvaldkond:

  Capfield on Eestis tegutsev ostukeskuste omanik ja arendaja. Capfieldi portfell koosneb kuuest Eestis asuvast jaekaubanduskeskusest. 

 • Tegevusvaldkond:

  Gamesys missiooniks on saada maailma parimaks online mängude ettevõtteks. 2001.a alguse saanud ettevõttes töötab tänaseks globaalselt juba üle 1000 töötaja. 

 • Tegevusvaldkond:

  GoKredit ApS pakub alates 2015 .a. Taanis eraisikutele finantsteenuseid. 

 • Tegevusvaldkond:

  Corpore on Eesti vanemaid ja juhtivaid kommunikatsiooniettevõtteid.

 • Tegevusvaldkond:

  Eesti Eine AS on kaasaegsel tasemel suurköök ja tunnustatud toitlustusettevõte. Nende kokkade käe all valmib igapäevaselt ligikaudu 5000 toiduportsjonit.

 • Tegevusvaldkond:

  Tallinna Balletikool on ainus professionaalseid balletitantsijaid koolitav õppeasutus Eestis.

 • Tegevusvaldkond:

  Nurmiko on üks Eesti vanimaid ja suurimaid aiandusettevõtteid, tegutsedes Eesti turul juba alates aastast 1989. Nurmiko peamiseks tegevusalaks on lillekasvatus ning lillede, floristikatarvete ja aianduskaupade import ja hulgimüük.

 • Tegevusvaldkond:

  Ehituskonstrueerimise ja Katsetuste OÜ omab kauaaegset kogemust hoonete ja rajatiste olukorra hindamisel ning renoveerimisel.

Tutvu kõikide referentsidega

Teenused

Pakume IT teenuseid nii suurettevõtetele kui väikefirmadele. Meie kompetentsid katavad ära kogu ettevõtte IT vajadused. Oleme paindlikud ning paneme teenused kokku lähtudes ettevõtte vajadustest ja soovidest.

IT täishalduse teenus


IT taristu haldus, IT juhtimine, IT kasutajatugi

Vaata lähemalt

IT kasutajatoe teenus

Lahendame kiirelt Sinu ettevõtte töötajate IT probleemid.

Loe lähemalt

IT taristu haldusteenus

Kanname hoolt, et Sinu ettevõtte IT süsteemid toimiksid.

Loe lähemalt

IT juhtimisteenus

Juhime IT projekte ja infosüsteemide arengut, tagame IT turvalisuse.

Loe lähemalt

Viime su ettevõtte pilve

Pilveteenused aitavad paremini juhtida ettevõtte kulusid. Aitame juurutada Microsoft 365 ja Azure pilveteenuseid.

Loe lähemalt
Office 365 Azure

Küsi oma ettevõttele pakkumist

Meil on pikaajalised kogemused, sertifitseeritud meeskond ja personaalsed lahendused.

Pane meid proovile

Viimati meie blogis

 1. Ettevõtted küsivad: „Milline viirustõrje kaitseb Emoteti eest?“

  Oleme viimastel päevadel saanud kõnesid ja kirju ettevõtetelt, kes paluvad abi viirustõrje valimisel. Suurenenud huvi teema vastu on seotud Emotet pahavaraga, millega nakatumisest on Riigi Infosüsteemide Ameti andmetel viimase paari nädala jooksul teada andnud 64 ettevõtet. 

 2. IT süsteemid tõrguvad ja äri seisab. Mida teha?

  Tõsisemad IT-probleemid tabavad ettevõtteid alati ootamatult, tavaliselt maksimaalselt ebasobilikul ajal.  Olgu võrgukatkestus, viirus või serveritõrge, halvimal juhul võivad tagajärjed viia äri täieliku seiskumiseni. Peamised põhjused, miks SOS olukord tekib, on küberrünnakud, ebapiisav majasisene kompetents ning mitte ajakohane IT taristu. 

 3. Otsime oma meeskonda IT lahenduste ja teenuste müügijuhti

  Otsime oma meeskonda müügijuhti, kelle peamine roll on kasvatada järjepidevalt meie äriklientide arvu ja tutvustada proaktiivselt meie erinevaid teenuseid ning lahendusi.

 4. Mida teha, kui IT juht või IT spetsialist lahkus töölt?

  Päris paljud meie kliendid said meie klientideks siis, kui nende enda IT inimene lahkus töölt. IT spetsialistid on tööturul hinnatud. Pole siis ime, et uusi väljakutseid ja häid pakkumisi jagub. Peale töösuhte lõppemist olid meie kliendid küsimuse ees: kas hakata otsima ja koolitama uut inimest või osta teenust sisse? 


 5. Parool on jätkuvalt üks suuremaid turvariske

  123456, parool, iloveyou, printsess, draakon jne. 2019. aasta halvimate paroolide nimekiri tuletab meelde, et paljud interneti kasutajad endiselt alahindavad küberturvalisuse ohte. Edukad küberrünnakud saavad teoks enamasti tänu varastatud või nõrkadele paroolidele. Enim levinud oht on ühe parooli laialdane ja korduv kasutamine erinevate teenuste jaoks, selgitab Joosep Truu.

 6. Kliendilugu Hausers Grupp OÜ: garantiitööde halduse automatiseerimine Microsoft 365 abil

  Hausers on kinnisvaraarenduse ja ehituse peatöövõtuga tegelev ettevõte. Enamus Hausersi projekte hõlmavad nii projekteerimist kui ehitust. See tähendab seda, et firma on hoone rajamise juures alates esimesest ideest kuni selle valmimise ja kaheaastase garantiiperioodi lõpuni. Hausersi eesmärk on olla kliendisuhtluses täpne ning kättesaadav.

 7. Microsoft Teams saab juurde palju tiimitööd lihtsustavaid ja elavdavaid elemente 

  Microsoft on teatanud mitmetest uutest virtuaalset meeskonnatööd lihtsustavatest ja elavdavatest tööriistadest, mis saavad osaliselt valmis juba augustis, osaliselt aasta lõpuks. Mõned uued võimalused on osadele kasutajatele juba tuttavad Skype'ist, Zoom'ist ja Slack'ist.

 8. Mis on MS Power Automate ehk kuidas vähendada Microsoft 365 abil käsitööd?

  Microsoft 365 koosneb paljudest erinevatest rakendustest ja lahendustest. Sageli piirdutakse Wordi ja Exceli kasutamisega ning ei tunta võimalusi, mis MS litsentsidega kaasnevad. Ühena neist pakub Microsoft veebipõhist töövoogude automatiseerimise lahendust, mille abil saab ühendada omavahel erinevad rakendused ja teenused.

 9. Võtame tööle IT- teenuste juhi

  Otsime oma meeskonda IT teenuste juhti!

 10. Microsoft Bookings - tõhus rakendus kohtumiste planeerimiseks ja broneeringute haldamiseks

  Microsoft Bookings on Microsoft 365 sees sisalduv veebiteenus, mis lihtsustab klientide või potentsiaalsete klientidega kohtumiste planeerimist ja haldamist. Bookings rakenduse abiga saavad kliendid kohtumisi veebis ise ajastada ja hallata ja jääb ära edasi-tagasi kirjavahetus või korduvad telefonikõned mõlematele osapooltele sobiva aja leidmiseks. Rakendust saab hõlpsalt kasutada ka veebipõhiste koosolekute ja kohtumiste planeerimisel.

 11. Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

  Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

 12. Office 365 on nüüd Microsoft 365

  Microsoft tegi julge otsuse ja nimetas oma tuntuima kaubamärgi Office 365 ümber Microsoft 365-ks. Muudatuse taga on soov hõlbustada kõigi lõpptarbijate ehk ka väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete, koolide, aga ka  perede juurdepääsu mitmesugustele Microsofti lahendustele.

 13. Mis on IT lahenduse elütsükkel ja kas Windows 7 on turvaline kasutada?

  Hiljuti teatas Windows, et avastas fontide käitlemise ja renderdamisega seotud turvaaugu, mis annab küberkurjategijatele võimaluse meelitada ohvrit pahavaraga sisaldavat faili avama. Tootetoega versioonidele loodi kiirelt turvauuendused, kuid Windows 7-le mitte. Jaanuaris 2020 lõpetas Microsoft Windows 7 ja serveri opsüsteemile Windows Server 2008 värskenduste ja tugiteenuste pakkumise. 

 14. Ettevõtte IT turvalisus – kõigi, aga eelkõige juhi asi

  Kaubandus ja äritegevus kolivad üha enam internetti. Meie maailm on iga päevaga digitaalsem, mobiilsem, kliendikesksem, pilvepõhisem. Seoses käimasoleva eriolukorraga kasutatakse e-teenuseid nii töötamiseks, õppimiseks, ostude tegemiseks kui vaba aja veetmiseks veel enam.

 15. Küberturvalisuse meelespea: Viirused levivad lisaks offline’ile ka online’is

  Keerulistes oludes levivad ka erinevad petuskeemid internetis tavapärasest aktiivsemalt. Euroopa küberturvalisuse agentuuri andmetel on ka seoses koroonaviirusega andmepüügirünnakute arv suurenenud. Jätkuvalt kasutavad küberkurjategijad söödana koroonaviiruse teemat ja sellega seotud ressursside populaarsust veebis.


Meie partnerid

 • DELL
 • Microsoft
 • SonicWall
 • ESET
 • VEEAM
 • Lenovo
 • NetApp
 • Extreme Networks
 • VMware
 • Polycom

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: