Office 365 on nüüd Microsoft 365

Office 365 on nüüd Microsoft 365

Microsoft tegi julge otsuse ja nimetas oma tuntuima kaubamärgi Office 365 ümber Microsoft 365-ks. Muudatuse taga on soov hõlbustada kõigi lõpptarbijate ehk ka väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete, koolide, aga ka  perede juurdepääsu mitmesugustele Microsofti lahendustele.

Microsoft 365-le üleminekuga kaasnevad ka kodutarbijatele ja väiksematele ettevõtetele edaspidi tehisintellektil põhinevad funktsioonid, mis olid eelnevalt kaasatud vaid Microsoft Enterprise lahendustesse. Uute edaspidi lisanduvate komponentide eesmärk on parandada töö- ja eraelu tasakaalu, võimaldada kaugtööd, parendada protsesside efektiivsust ja inimeste ajakasutust.

 

Microsoft 365 on tegelikult turul olnud alates 2017. aasta suvest ning pakkunud organisatsioonidele tarkvara ja teenuseid, mis sisaldavad Office 365, Windows 10 ja Enterprise Mobility + Security. See on olnud ettevõtetele, haridusasutustele ja valitsusasutustele mõeldud pakett, misühendab oma klassi parimad kontorirakendused tehisintellektile tuginevate pilvteenustega. Peale rebrändingut on selle paketi nimi Microsoft 365 Business Premium.

 

Office on turul alates 2001. aastast ja kõige populaarsem Microsofti tootekomplekt. Office 365 on pilvepõhine kontoritarkvara, mis sisaldab selliseid rakendusi nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote. Sõltuvalt tellimusest võib sisaldada ka muid rakendusi ja teenuseid nagu OneDrive, SharePoint, Planner, Project, Yammer ja Microsoft Teams.

 

21. aprillil muutusid pakettide nimed, hinnad ja sisu jäid esialgu samaks

 

Office 365 Business Essentials on nüüd Microsoft 365 Business Basic

Office 365 Business on nüüd Microsoft 365 Apps for business

Office 365 Business Premium on nüüd Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business on nüüd Microsoft 365 Business Premium

Office 365 Home on nüüd Microsoft 365 Family

Office 365 Personal on nüüd Microsoft 365 Personal

 

Kasutajatel endil ei ole vaja teha mingeid muudatusi. Nimevärskendused toimuvad automaatselt. Kes on juba Office 365 rakenduste kasutaja,selle tarkvara uuendatakse automaatselt teenusekomplektiks Microsoft 365.  

 

Kõik nimed ei muutu

Kui kasutate näiteks Office 365 for Enterprise plaani, jääb Office 365 E1 / E3 / E5 samaks. Ka esmatasanditöötajate mõeldud Office 365, F1, Office 365 for Education A1/ A3 / A5  ja Office 365 for Government G1 / G3 / G5  säilitavad oma nimed.

 

Kas edaspidi võime oodata uusi funktsioone?

21. aprillil muutusid vaid nimed ja uusi funktsioone ei lisandunud, kuid Microsoft on öelnud, et lähikuudel on oodata ka uuendusi. Näiteks peagi tutvustatakse Microsofti õigekirja rakendust. AI-põhine ja Wordi ning Outlookiga kaasas käiv tööriist aitab korrektselt kirjutada ligi 20 keeles.

 

Microsoft Edge brauserit täiustatakse uue paroolimonitoriga, mis teavitab andmete lekkimisest. Samuti luuakse Microsofti uut jagamise ja turvalisuse rakendust peredele, mis võimaldab jagada pereliikmete asukohta, hallata ekraaniaega mitme seadme vahel või anda märguandeid, kui pereliige teatud asukohast lahkub.

 

Lisaks on juba praegu laiemalt kättesaadav suhtlemisrakendus Microsoft Teams, mis annab ka eraisikutele ja väiksematele ettevõtetele koostöö- ja koosolekutööriistad, mis aitavad korraldada kohtumisi ja üritusi veebis ning salvestada ja jagada pilvefaile.


Viimati meie blogis

 1. Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

  Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

 2. Office 365 on nüüd Microsoft 365

  Microsoft tegi julge otsuse ja nimetas oma tuntuima kaubamärgi Office 365 ümber Microsoft 365-ks. Muudatuse taga on soov hõlbustada kõigi lõpptarbijate ehk ka väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete, koolide, aga ka  perede juurdepääsu mitmesugustele Microsofti lahendustele.

 3. Mis on IT lahenduse elütsükkel ja kas Windows 7 on turvaline kasutada?

  Hiljuti teatas Windows, et avastas *fontide käitlemise ja renderdamisega seotud turvaaugu, mis annab küberkurjategijatele võimaluse meelitada ohvrit pahavaraga sisaldavat faili avama. Tootetoega versioonidele loodi kiirelt turvauuendused, kuid Windows 7-le mitte. Jaanuaris 2020 lõpetas Microsoft Windows 7 ja serveri opsüsteemile Windows Server 2008 värskenduste ja tugiteenuste pakkumise. 

 4. Ettevõtte IT turvalisus – kõigi, aga eelkõige juhi asi

  Kaubandus ja äritegevus kolivad üha enam internetti. Meie maailm on iga päevaga digitaalsem, mobiilsem, kliendikesksem, pilvepõhisem. Seoses käimasoleva eriolukorraga kasutatakse e-teenuseid nii töötamiseks, õppimiseks, ostude tegemiseks kui vaba aja veetmiseks veel enam.

 5. Küberturvalisuse meelespea: Viirused levivad lisaks offline’ile ka online’is

  Keerulistes oludes levivad ka erinevad petuskeemid internetis tavapärasest aktiivsemalt. Euroopa küberturvalisuse agentuuri andmetel on ka seoses koroonaviirusega andmepüügirünnakute arv suurenenud. Jätkuvalt kasutavad küberkurjategijad söödana koroonaviiruse teemat ja sellega seotud ressursside populaarsust veebis.


Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: