Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

Koroonaviiruse puhang on sundinud paljusid ettevõtteid ja asutusi minema kaugtööle. Selles olukorras pakuvad nii Google kui Microsoft ajutiselt tasuta juurdepääsu muidu tasulistele ärikliendile mõeldud meeskonnatöö tööriistadele.


Microsoft Teams


 

Microsoft pakub Microsoft Teamsile tasuta kuuekuulist prooviversiooni. Algselt oli see loodud selleks, et Hiina haiglad, koolid ja ettevõtted saaksid Microsoft Teamsi abil töötada. Nüüd on see saadaval kogu maailmas. 

Meeskonna suurus ei ole piiratud. Teamsi üks suurimaid eeliseid on see, et saab läbi viia ajastatud videokõnesid ja -konverentse nii oma tiimiliikmetega kui ka saata hõlpsalt kutseid liitumiseks neile, kes muidu Teamsi ei kasuta.

Rohkem infot leiad SIIT!

 

Google Hangouts Meet Google avas 1. juulini tasuta juurdepääsu Hangouts Meet Premium versioonile, mille võimalused on muidu saadaval G Suite Enterprise ja G Suite Enterprise for Education kasutajale.

 

See tähendab, et ettevõtted saavad

 • ühe domeeni piires korraldada koosolekuid kuni 250 osalejaga;
 • teha otseülekandeid ja nende salvestusi kuni 100 000 vaatajale;
 • salvestada koosolekuid Google Drive'i.

 

Rohkem infot leiad SIIT!


Kui proovite MS Teamsi registreeruda, palutakse teil selle seadistamiseks teha koostööd Microsofti partneri või Microsofti müügimeeskonna liikmega. See ei ole muidugi kohustuslik, aga:

Kui vajate Teamsi või Hangoutsi kasutusele võtmisega abi, siis meie meeskond saab aidata!

+372 6 414 888

info@iteraction.ee

 


Viimati meie blogis

 1. Küberkuritegevus on epideemia: 2020. levinumad petuskeemid

  2020. aasta statistika saab olema huvitav. Ühte juba teame. Oluliselt suurenenud on nii interneti kasutamine kui küberkuriteod. Kindlasti mängib selles rolli COVID pandeemia, kuid lootust, et koos koroonavaktsiiniga kahanevad ka küberohud, paraku ei ole.

 2. IT haldusteenuse pakkujana soovime olla enamat, kui number, kellele helistate, kui midagi on katki

  Ettevõtete konkurentsivõime sõltub IT-st rohkem kui kunagi varem. Praktiliselt iga ettevõte kasutab tehnoloogiat. Sobiva ja usaldusväärse IT haldusteenuse pakkuja leidmine võib olla keeruline. Millega eristume Eesti turul teistest ning mis on meie jaoks teenust osutades prioriteedid? 

 3. "Microsoft Teams" eraldi ekraanil aitab olla efektiivsem - nüüd saadaval

  Microsoft teatas juulis uut tüüpi MS poolt sertifitseeritud seadmete turule tulemisest. Nüüd on esimene nutiseade uuest kategooriast turul. Microsoft Teamsi Display ehk Teamsi ekraan on puutetundliku ekraaniga personaalne seade, mille mõte on hoida vestlused, koosolekud, kõned, kalender ja failid ühes spetsiaalses seadmes ning arvuti võimalikult "puhas" ülesannete täitmiseks, mis nõuavad keskendumist ja ressurssi nii arvutilt kui inimeselt.

 4. Ettevõtted küsivad: „Milline viirustõrje kaitseb Emoteti eest?“

  Oleme viimastel päevadel saanud kõnesid ja kirju ettevõtetelt, kes paluvad abi viirustõrje valimisel. Suurenenud huvi teema vastu on seotud Emotet pahavaraga, millega nakatumisest on Riigi Infosüsteemide Ameti andmetel viimase paari nädala jooksul teada andnud 64 ettevõtet. 

 5. IT süsteemid tõrguvad ja äri seisab. Mida teha?

  Tõsisemad IT-probleemid tabavad ettevõtteid alati ootamatult, tavaliselt maksimaalselt ebasobilikul ajal.  Olgu võrgukatkestus, viirus või serveritõrge, halvimal juhul võivad tagajärjed viia äri täieliku seiskumiseni. Peamised põhjused, miks SOS olukord tekib, on küberrünnakud, ebapiisav majasisene kompetents ning mitte ajakohane IT taristu. 

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: