Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

Koroonaviiruse puhang on sundinud paljusid ettevõtteid ja asutusi minema kaugtööle. Selles olukorras pakuvad nii Google kui Microsoft ajutiselt tasuta juurdepääsu muidu tasulistele ärikliendile mõeldud meeskonnatöö tööriistadele.


Microsoft Teams


 

Microsoft pakub Microsoft Teamsile tasuta kuuekuulist prooviversiooni. Algselt oli see loodud selleks, et Hiina haiglad, koolid ja ettevõtted saaksid Microsoft Teamsi abil töötada. Nüüd on see saadaval kogu maailmas. 

Meeskonna suurus ei ole piiratud. Teamsi üks suurimaid eeliseid on see, et saab läbi viia ajastatud videokõnesid ja -konverentse nii oma tiimiliikmetega kui ka saata hõlpsalt kutseid liitumiseks neile, kes muidu Teamsi ei kasuta.

Rohkem infot leiad SIIT!

 

Google Hangouts Meet Google avas 1. juulini tasuta juurdepääsu Hangouts Meet Premium versioonile, mille võimalused on muidu saadaval G Suite Enterprise ja G Suite Enterprise for Education kasutajale.

 

See tähendab, et ettevõtted saavad

 • ühe domeeni piires korraldada koosolekuid kuni 250 osalejaga;
 • teha otseülekandeid ja nende salvestusi kuni 100 000 vaatajale;
 • salvestada koosolekuid Google Drive'i.

 

Rohkem infot leiad SIIT!


Kui proovite MS Teamsi registreeruda, palutakse teil selle seadistamiseks teha koostööd Microsofti partneri või Microsofti müügimeeskonna liikmega. See ei ole muidugi kohustuslik, aga:

Kui vajate Teamsi või Hangoutsi kasutusele võtmisega abi, siis meie meeskond saab aidata!

+372 6 414 888

info@iteraction.ee

 


Viimati meie blogis

 1. Mis on MS Power Automate ehk kuidas vähendada Microsoft 365 abil käsitööd?

  Microsoft 365 koosneb paljudest erinevatest rakendustest ja lahendustest. Sageli piirdutakse Wordi ja Exceli kasutamisega ning ei tunta võimalusi, mis MS litsentsidega kaasnevad. Ühena neist pakub Microsoft veebipõhist töövoogude automatiseerimise lahendust, mille abil saab ühendada omavahel erinevad rakendused ja teenused.

 2. Võtame tööle IT- teenuste juhi

  Otsime oma meeskonda IT teenuste juhti!

 3. Microsoft Bookings - tõhus rakendus kohtumiste planeerimiseks ja broneeringute haldamiseks

  Microsoft Bookings on Microsoft 365 sees sisalduv veebiteenus, mis lihtsustab klientide või potentsiaalsete klientidega kohtumiste planeerimist ja haldamist. Bookings rakenduse abiga saavad kliendid kohtumisi veebis ise ajastada ja hallata ja jääb ära edasi-tagasi kirjavahetus või korduvad telefonikõned mõlematele osapooltele sobiva aja leidmiseks. Rakendust saab hõlpsalt kasutada ka veebipõhiste koosolekute ja kohtumiste planeerimisel.

 4. Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

  Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

 5. Office 365 on nüüd Microsoft 365

  Microsoft tegi julge otsuse ja nimetas oma tuntuima kaubamärgi Office 365 ümber Microsoft 365-ks. Muudatuse taga on soov hõlbustada kõigi lõpptarbijate ehk ka väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete, koolide, aga ka  perede juurdepääsu mitmesugustele Microsofti lahendustele.

ITERACTION OÜ
Tallinna esindus:
Pärnu mnt 105, 11312
Tartu esindus:
Ülikooli 2a, 51003

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: