Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

Microsoft ja Google pakuvad kodukontorites meeskondadele tasuta Premium tööriistu

Koroonaviiruse puhang on sundinud paljusid ettevõtteid ja asutusi minema kaugtööle. Selles olukorras pakuvad nii Google kui Microsoft ajutiselt tasuta juurdepääsu muidu tasulistele ärikliendile mõeldud meeskonnatöö tööriistadele.


Microsoft Teams


 

Microsoft pakub Microsoft Teamsile tasuta kuuekuulist prooviversiooni. Algselt oli see loodud selleks, et Hiina haiglad, koolid ja ettevõtted saaksid Microsoft Teamsi abil töötada. Nüüd on see saadaval kogu maailmas. 

Meeskonna suurus ei ole piiratud. Teamsi üks suurimaid eeliseid on see, et saab läbi viia ajastatud videokõnesid ja -konverentse nii oma tiimiliikmetega kui ka saata hõlpsalt kutseid liitumiseks neile, kes muidu Teamsi ei kasuta.

Rohkem infot leiad SIIT!

 

Google Hangouts Meet Google avas 1. juulini tasuta juurdepääsu Hangouts Meet Premium versioonile, mille võimalused on muidu saadaval G Suite Enterprise ja G Suite Enterprise for Education kasutajale.

 

See tähendab, et ettevõtted saavad

 • ühe domeeni piires korraldada koosolekuid kuni 250 osalejaga;
 • teha otseülekandeid ja nende salvestusi kuni 100 000 vaatajale;
 • salvestada koosolekuid Google Drive'i.

 

Rohkem infot leiad SIIT!


Kui proovite MS Teamsi registreeruda, palutakse teil selle seadistamiseks teha koostööd Microsofti partneri või Microsofti müügimeeskonna liikmega. See ei ole muidugi kohustuslik, aga:

Kui vajate Teamsi või Hangoutsi kasutusele võtmisega abi, siis meie meeskond saab aidata!

+372 6 414 888

info@iteraction.ee

 


Viimati meie blogis

 1. Mida teha, kui IT juht või IT spetsialist lahkus töölt?

  Päris paljud meie kliendid said meie klientideks siis, kui nende enda IT inimene lahkus töölt. IT spetsialistid on tööturul hinnatud. Pole siis ime, et uusi väljakutseid ja häid pakkumisi jagub. Peale töösuhte lõppemist olid meie kliendid küsimuse ees: kas hakata otsima ja koolitama uut inimest või osta teenust sisse? 


 2. Parool on jätkuvalt üks suuremaid turvariske

  123456, parool, iloveyou, printsess, draakon jne. 2019. aasta halvimate paroolide nimekiri tuletab meelde, et paljud interneti kasutajad endiselt alahindavad küberturvalisuse ohte. Edukad küberrünnakud saavad teoks enamasti tänu varastatud või nõrkadele paroolidele. Enim levinud oht on ühe parooli laialdane ja korduv kasutamine erinevate teenuste jaoks, selgitab Joosep Truu.

 3. Kliendilugu Hausers Grupp OÜ: garantiitööde halduse automatiseerimine Microsoft 365 abil

  Hausers on kinnisvaraarenduse ja ehituse peatöövõtuga tegelev ettevõte. Enamus Hausersi projekte hõlmavad nii projekteerimist kui ehitust. See tähendab seda, et firma on hoone rajamise juures alates esimesest ideest kuni selle valmimise ja kaheaastase garantiiperioodi lõpuni. Hausersi eesmärk on olla kliendisuhtluses täpne ning kättesaadav.

 4. Microsoft Teams saab juurde palju tiimitööd lihtsustavaid ja elavdavaid elemente 

  Microsoft on teatanud mitmetest uutest virtuaalset meeskonnatööd lihtsustavatest ja elavdavatest tööriistadest, mis saavad osaliselt valmis juba augustis, osaliselt aasta lõpuks. Mõned uued võimalused on osadele kasutajatele juba tuttavad Skype'ist, Zoom'ist ja Slack'ist.

 5. Mis on MS Power Automate ehk kuidas vähendada Microsoft 365 abil käsitööd?

  Microsoft 365 koosneb paljudest erinevatest rakendustest ja lahendustest. Sageli piirdutakse Wordi ja Exceli kasutamisega ning ei tunta võimalusi, mis MS litsentsidega kaasnevad. Ühena neist pakub Microsoft veebipõhist töövoogude automatiseerimise lahendust, mille abil saab ühendada omavahel erinevad rakendused ja teenused.

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: