Microsoft Bookings - tõhus rakendus kohtumiste planeerimiseks ja broneeringute haldamiseks

Microsoft Bookings - tõhus rakendus kohtumiste planeerimiseks ja broneeringute haldamiseks

Microsoft Bookings on Microsoft 365 sees sisalduv veebiteenus, mis lihtsustab klientide või potentsiaalsete klientidega kohtumiste planeerimist ja haldamist. Bookings rakenduse abiga saavad kliendid kohtumisi veebis ise ajastada ja hallata ja jääb ära edasi-tagasi kirjavahetus või korduvad telefonikõned mõlematele osapooltele sobiva aja leidmiseks. Rakendust saab hõlpsalt kasutada ka veebipõhiste koosolekute ja kohtumiste planeerimisel.

Rakendust saavad kasutada kõik Microsofti kliendid, kellel on Microsoft 365 Business Standard (varem Office 365 Business Premium) või Microsoft 365 Business Premium (varem Microsoft 365 Business) tellimus. Mobiilirakendus Microsoft Bookings on saadaval ITunesi ja Google Play rakenduste poodides. 

Teenus sobib hästi näiteks iluteenuste pakkujatele, meditsiiniasutustele, advokaadibüroodele, konsultantidele, nõustajatele, autokauplustele, juuksurisalongidele jne. 

Kasutame seda ka ise Iteractionis nii koolituste kui kohtumiste kokku leppimiseks. Näiteks need, kes soovivad tellida IT turvalisuse koolituse oma ettevõttele juhtkonnale, saavad meie kalendrit hõlpsalt võrrelda juhatuse liikmete kalendritega ning valida kõigile osapooltele sobiva 1,5- tunnise aja.

 

Bookings rakenduse 3 komponenti:

Veebipõhine broneeringute leht, kus kliendid saavad konkreetsete töötajatega või konkreetse teenuse saamiseks kohtumisi kavandada. Seda lehte saab kasutada eraldiseisva lehena või integreerida oma veebilehele ning see töötab hästi nii desktopil kui mobiilis.Brauseris hallatav keskkond, kus saate vaadata ja hallata kohtumisi, seada töötajate nimekirja ja ajakavasid, täpsustada oma teenuseid ja hindu, lisada kommentaare ja klientide eelistusi. 


Mobiilirakendust saate kasutada broneeringute vaatamiseks ja haldamiseks ning klienditeabele juurdepääsuks ükskõik kuskohas.

 

Bookings rakenduse eelised

 • Saate võtta vastu uusi broneeringuid 24/7.  Rakendus on hõlpsalt seadistatav oma veebilehele, kus kliendid saavad seda kasutada kohtumiste broneerimiseks ööpäevaringselt. 
 • Vähenevad mitte kohale ilmumised/unustamisedRakenduse abil saate hõlpsalt saata klientidele kohtumiste automaatseid meeldetuletusi kuupäeva,  kellaaja ja vajalike kohale tulemise, parkimise või muude vajalike juhistega. Samuti saate soovi korral seadistada meeldetuletused töötajatele.
 • Saate muuta broneeringute muutmise kliendi jaoks lihtsaks.  Saate pakkuda iseteeninduse kaudu võimalust aja  muutmiseks ja tühistamiseks. Sellisel juhul on kõik, mida nad peavad tegema, klõps kohtumise kinnituse e-kirjas oleval lingil. Saate määrata, milline peab olema minimaalne etteteatamise aeg broneeringu tühistamiseks.
 • Saate hallata broneeringuid ka liikvel ollesMobiilirakenduse abil saate kohtumisi lisada või vaadata ning pääseda juurde või muuta töötajaid ja päevaplaani, kui olete kontorist eemal. Klienditeavet saate vaadata, klientidele helistada või tekstisõnumeid saata otse oma mobiilseadmest.

 

Kuidas Bookings töötab  

Kliendid saavad veebis saadaolevaid aegu vaadata ja broneerida nii, nagu neile mugavaim on. Kliendid, kes eelistavad helistada, saavad seda teha ja nende andmed saate samasse rakendusse sisestada käsitsi. 

Kohtumise tegemiseks valib klient kõigepealt soovitud teenuse. Seejärel saab ta teie loodud vabade aegade seast valida kuupäeva ja kellaaja.
 Kui see on tehtud, sisestab klient kohtumise broneerimiseks oma kontaktid.

 

Seejärel saadetakse kliendile automaatselt e-posti teel kinnitusteade. Teade sisaldab kohtumise üksikasju ja soovi korral linki juhistele või linki, mida klient saab kasutada kohtumise muutmiseks või tühistamiseks. 

Samal ajal lisatakse kuupäev automaatselt teie kalendrisse või teie töötajate kalendrisse. 

Töötajad ei pea tingimata olema Outlooki kasutajad. Broneerimine töötab nii Outlooki kalendri kui ka Google'i kalendriga. Kliendid ei näe teie töötajate lingitud ettevõtte kalendreid. Nemad näevad ainult nende broneeringute kalendrit, mille avaldate veebis.


Kas rakendusest võiks ka teie ettevõttele kasu olla?

Kui teil ei kasuta veel Microsofti tooteid, saate huvi korral MS pakettidega saate tutvuda siin.

Kui vajate Microsoft Bookings seadistamisega abi,

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

 

#MicrosoftBookings #Microsoft365 #BookingsSetup #Scheduling

Viimati meie blogis

 1. Mis on MS Power Automate ehk kuidas vähendada Microsoft 365 abil käsitööd?

  Microsoft 365 koosneb paljudest erinevatest rakendustest ja lahendustest. Sageli piirdutakse Wordi ja Exceli kasutamisega ning ei tunta võimalusi, mis MS litsentsidega kaasnevad. Ühena neist pakub Microsoft veebipõhist töövoogude automatiseerimise lahendust, mille abil saab ühendada omavahel erinevad rakendused ja teenused.

 2. Võtame tööle IT- teenuste juhi

  Otsime oma meeskonda IT teenuste juhti!

 3. Microsoft Bookings - tõhus rakendus kohtumiste planeerimiseks ja broneeringute haldamiseks

  Microsoft Bookings on Microsoft 365 sees sisalduv veebiteenus, mis lihtsustab klientide või potentsiaalsete klientidega kohtumiste planeerimist ja haldamist. Bookings rakenduse abiga saavad kliendid kohtumisi veebis ise ajastada ja hallata ja jääb ära edasi-tagasi kirjavahetus või korduvad telefonikõned mõlematele osapooltele sobiva aja leidmiseks. Rakendust saab hõlpsalt kasutada ka veebipõhiste koosolekute ja kohtumiste planeerimisel.

 4. Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

  Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

 5. Office 365 on nüüd Microsoft 365

  Microsoft tegi julge otsuse ja nimetas oma tuntuima kaubamärgi Office 365 ümber Microsoft 365-ks. Muudatuse taga on soov hõlbustada kõigi lõpptarbijate ehk ka väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete, koolide, aga ka  perede juurdepääsu mitmesugustele Microsofti lahendustele.

ITERACTION OÜ
Tallinna esindus:
Pärnu mnt 105, 11312
Tartu esindus:
Ülikooli 2a, 51003

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: