Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

Uued 5G ja AI tehnoloogiad lubavad TOPis püsimist kindlasti ka järgmisteks aastateks. Nii uuemad 5000 ja 7000 seeriate äriklassi sülearvutid kui ka esimene väljalase täiesti uuest 9000 seeriast on ilmselt kõige intelligentsemad turul olevad 15-tollised äriklassi sülearvutid.  

Uued Latitude laptopid ja 2-in-1 tahvel-laptopid on teinud läbi märkimisväärsed muutused disainis. Peamine värv on hõbehall. Premium korpused on valmistatud süsinikkiust ja alumiiniumist, mis muudab korpuse ühest küljest vastupidavaks, kuid teisalt kergeks.

Suured selged ekraanid ja minimaalsed ääred, Intel® Wi-Fi 6 (Gig +) ja 5G lairibavõimalustega mobiilside loovad võimaluse teha tööd ükskõik kuskohast.


Latitude 3000, 5000 ja 7000-le lisandus nüüd veel üks seeria- Latitude 9000, mis on väiksem ja õhem kui varasemad äriklassi sülearvutid. Kuigi sisaldab 10. generatsiooni Intel Core i7 uusimaid protsessoreid, on Latitude 9510 hetkel turul väikseim ja kergeim 15-tolline PC, mis mahub hõlpsalt ka väiksemasse kotti. Eeliseks on ka see, et akulaadijaid, adaptereid, eraldi valjuhääldit vms asju ei tule kaasas tassida. 15-tolliste äriklassi sülearvutite võrdluses pakub mudel pikimat aku kestvuse aega kuni 30 tundi.

 

Intuitiivsed tehnoloogiad 

Kuigi juba ka varasemates mudelites esindatud, on sammu edasi astunud nutikad efektiivsust tõstvad AI-l põhinevad funktsionaalsused. Delli optimeerija abil saab rakendusi kiiremini avada, kiiremini sisse logida ja optimeerida arvuti jõudlust vastavalt oma kasutamisharjumustele. Sisse ehitatud tehisintellekt õpib ära kasutaja tööpõhimõtted ja hakkab parandama süsteemi reageerimisvõimet, rakenduste jõudlust, aku vastupidavust ja heli kvaliteeti.

 

ExpressResponse kasutab masinõppimist sageli kasutatavate rakenduste käivitamiseks vastavalt kasutaja eelistustele.  

ExpressCharge aitab maksimeerida aku vastupidavust vastavalt kasutaja laadimisharjumustele ja energiatarbimisele.  Kui arvutit ei saa laadida, korrigeerib tehnoloogia sätteid ressursside säästmiseks. Näiteks muudab ekraani tuhmimaks või lülitab Bluetoothi ​​välja, kui seda ei kasutata.  

ExpressCharge Boosti abil saab tühi aku 35% täis umbes 20 minutiga ning ExpressCharge laadimisega tühi aku kuni 80% täis ühe tunniga. 

ExpressSign-in funktsioon kasutab Inteli kontekstituvastustehnoloogiat ja Windows Hello-d, et tuvastada, millal kasutaja on lähedal ja kiirendada turvalist sisselogimist.  

Intelligent Audio aitab kõrvaldada kaja ja taustmüra, et muuta konverentskõned paremaks.


Millal uued mudelid Eestisse jõuavad? 

Kokkuvõtteks võib öelda, et Dell on aina enam lisaks võimsusele ja jõudlusele pööranud tähelepanu kogu paketile ja kasutuskogemusele, mille arvutiga kaasa saab.  Uusi mudeleid saab juba edasimüüjatelt, sh meilt tellida. Eesti ladudesse jõuavad mudelid juulis.


Miks tasub ettevõttel oma seadmeid uuendada? 

 • Vananenud IT-seadmete eluea aastast aastasse pikendamine tõstab sageli ettevõtte varjatud kulusid ja mõjutab inimeste töövõimet.
 • Nüüdisaegsed seadmed on üks levinumaid ja soodsamaid viise töötajate motiveerimiseks.

Viimati meie blogis

 1. Kliendilugu Hausers Grupp OÜ: garantiitööde halduse automatiseerimine Microsoft 365 abil

  Hausers on kinnisvaraarenduse ja ehituse peatöövõtuga tegelev ettevõte. Enamus Hausersi projekte hõlmavad nii projekteerimist kui ehitust. See tähendab seda, et firma on hoone rajamise juures alates esimesest ideest kuni selle valmimise ja kaheaastase garantiiperioodi lõpuni. Hausersi eesmärk on olla kliendisuhtluses täpne ning kättesaadav.

 2. Microsoft Teams saab juurde palju tiimitööd lihtsustavaid ja elavdavaid elemente 

  Microsoft on teatanud mitmetest uutest virtuaalset meeskonnatööd lihtsustavatest ja elavdavatest tööriistadest, mis saavad osaliselt valmis juba augustis, osaliselt aasta lõpuks. Mõned uued võimalused on osadele kasutajatele juba tuttavad Skype'ist, Zoom'ist ja Slack'ist.

 3. Mis on MS Power Automate ehk kuidas vähendada Microsoft 365 abil käsitööd?

  Microsoft 365 koosneb paljudest erinevatest rakendustest ja lahendustest. Sageli piirdutakse Wordi ja Exceli kasutamisega ning ei tunta võimalusi, mis MS litsentsidega kaasnevad. Ühena neist pakub Microsoft veebipõhist töövoogude automatiseerimise lahendust, mille abil saab ühendada omavahel erinevad rakendused ja teenused.

 4. Võtame tööle IT- teenuste juhi

  Otsime oma meeskonda IT teenuste juhti!

 5. Microsoft Bookings - tõhus rakendus kohtumiste planeerimiseks ja broneeringute haldamiseks

  Microsoft Bookings on Microsoft 365 sees sisalduv veebiteenus, mis lihtsustab klientide või potentsiaalsete klientidega kohtumiste planeerimist ja haldamist. Bookings rakenduse abiga saavad kliendid kohtumisi veebis ise ajastada ja hallata ja jääb ära edasi-tagasi kirjavahetus või korduvad telefonikõned mõlematele osapooltele sobiva aja leidmiseks. Rakendust saab hõlpsalt kasutada ka veebipõhiste koosolekute ja kohtumiste planeerimisel.

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: