Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

Dell lansseeris uued äriklassi sülearvutid

Dell Technologies hõlmab enda alla palju erinevaid ärisuundi serveritest kuni AI- ja võrgulahendusteni. Kuid kõik sai alguse äriklassi arvutitest. See on valdkond, kus Dell endiselt säravalt silma paistab.

Uued 5G ja AI tehnoloogiad lubavad TOPis püsimist kindlasti ka järgmisteks aastateks. Nii uuemad 5000 ja 7000 seeriate äriklassi sülearvutid kui ka esimene väljalase täiesti uuest 9000 seeriast on ilmselt kõige intelligentsemad turul olevad 15-tollised äriklassi sülearvutid.  

Uued Latitude laptopid ja 2-in-1 tahvel-laptopid on teinud läbi märkimisväärsed muutused disainis. Peamine värv on hõbehall. Premium korpused on valmistatud süsinikkiust ja alumiiniumist, mis muudab korpuse ühest küljest vastupidavaks, kuid teisalt kergeks.

Suured selged ekraanid ja minimaalsed ääred, Intel® Wi-Fi 6 (Gig +) ja 5G lairibavõimalustega mobiilside loovad võimaluse teha tööd ükskõik kuskohast.


Latitude 3000, 5000 ja 7000-le lisandus nüüd veel üks seeria- Latitude 9000, mis on väiksem ja õhem kui varasemad äriklassi sülearvutid. Kuigi sisaldab 10. generatsiooni Intel Core i7 uusimaid protsessoreid, on Latitude 9510 hetkel turul väikseim ja kergeim 15-tolline PC, mis mahub hõlpsalt ka väiksemasse kotti. Eeliseks on ka see, et akulaadijaid, adaptereid, eraldi valjuhääldit vms asju ei tule kaasas tassida. 15-tolliste äriklassi sülearvutite võrdluses pakub mudel pikimat aku kestvuse aega kuni 30 tundi.

 

Intuitiivsed tehnoloogiad 

Kuigi juba ka varasemates mudelites esindatud, on sammu edasi astunud nutikad efektiivsust tõstvad AI-l põhinevad funktsionaalsused. Delli optimeerija abil saab rakendusi kiiremini avada, kiiremini sisse logida ja optimeerida arvuti jõudlust vastavalt oma kasutamisharjumustele. Sisse ehitatud tehisintellekt õpib ära kasutaja tööpõhimõtted ja hakkab parandama süsteemi reageerimisvõimet, rakenduste jõudlust, aku vastupidavust ja heli kvaliteeti.

 

ExpressResponse kasutab masinõppimist sageli kasutatavate rakenduste käivitamiseks vastavalt kasutaja eelistustele.  

ExpressCharge aitab maksimeerida aku vastupidavust vastavalt kasutaja laadimisharjumustele ja energiatarbimisele.  Kui arvutit ei saa laadida, korrigeerib tehnoloogia sätteid ressursside säästmiseks. Näiteks muudab ekraani tuhmimaks või lülitab Bluetoothi ​​välja, kui seda ei kasutata.  

ExpressCharge Boosti abil saab tühi aku 35% täis umbes 20 minutiga ning ExpressCharge laadimisega tühi aku kuni 80% täis ühe tunniga. 

ExpressSign-in funktsioon kasutab Inteli kontekstituvastustehnoloogiat ja Windows Hello-d, et tuvastada, millal kasutaja on lähedal ja kiirendada turvalist sisselogimist.  

Intelligent Audio aitab kõrvaldada kaja ja taustmüra, et muuta konverentskõned paremaks.


Millal uued mudelid Eestisse jõuavad? 

Kokkuvõtteks võib öelda, et Dell on aina enam lisaks võimsusele ja jõudlusele pööranud tähelepanu kogu paketile ja kasutuskogemusele, mille arvutiga kaasa saab.  Uusi mudeleid saab juba edasimüüjatelt, sh meilt tellida. Eesti ladudesse jõuavad mudelid juulis.


Miks tasub ettevõttel oma seadmeid uuendada? 

 • Vananenud IT-seadmete eluea aastast aastasse pikendamine tõstab sageli ettevõtte varjatud kulusid ja mõjutab inimeste töövõimet.
 • Nüüdisaegsed seadmed on üks levinumaid ja soodsamaid viise töötajate motiveerimiseks.

Viimati meie blogis

 1. Pressiteade Iteraction ühineb Primendiga

  Eesti IT-ettevõtted Primend ja Iteraction alustasid järk-järgulise ühinemisprotsessiga, et koos täienenud meeskonna ning teadmistega toetada laienemist Baltikumi IT-turul. Ühisettevõtte nimeks saab Primend.
  Primendi ja Iteractioni ühinemise eesmärk on olla turul veelgi edukamad läbi selle, et kiire kasvu tingimustes liita sarnaste teenusmudelitega ettevõtted ja kogenud oma ala eksperdid. Ühinemise tulemusena sünnib ettevõtte, kus mõlema osapoole oskused ja teadmised teineteist täiustavad, et pakkuda väga head kliendikogemust ja luua uusi teenuseid. Ühinemine ei mõjuta hetkel kehtivaid teenuslepingud ega kokkuleppeid klientidega, mis jätkuvad samadel tingimustel kui enne ettevõtete ühinemist.

 2. Microsoft, Zoom, Slack, Google – millised on 2021 jõujooned digitaalse töökoha turul?

  Möödunud aastal hoidsid Microsoft Teams, Zoom ja Google oma rakendustega paljusid ettevõtteid töös. Videorakenduste kasutajate hulk tõusis hüppeliselt. Tihedas konkurentsis on pereheitmised tavalised. Eelmisel aastal toimus kontori- ja tiimitöötarkvara valdkonnas palju omandamisi ja ühinemisi. Aasta lõppes eriti üllatavalt, kui Salesforce omandas Slacki 27,7 miljardi dollariga. Ka uus aasta tõotab tulla konkurentsitihe ja tuua meie virtuaalse töö korraldusse palju uuendusi. 

 3. Küberkuritegevus on epideemia: 2020. levinumad petuskeemid

  2020. aasta statistika saab olema huvitav. Ühte juba teame. Oluliselt suurenenud on nii interneti kasutamine kui küberkuriteod. Kindlasti mängib selles rolli COVID pandeemia, kuid lootust, et koos koroonavaktsiiniga kahanevad ka küberohud, paraku ei ole.

 4. IT haldusteenuse pakkujana soovime olla enamat, kui number, kellele helistate, kui midagi on katki

  Ettevõtete konkurentsivõime sõltub IT-st rohkem kui kunagi varem. Praktiliselt iga ettevõte kasutab tehnoloogiat. Sobiva ja usaldusväärse IT haldusteenuse pakkuja leidmine võib olla keeruline. Millega eristume Eesti turul teistest ning mis on meie jaoks teenust osutades prioriteedid? 

 5. "Microsoft Teams" eraldi ekraanil aitab olla efektiivsem - nüüd saadaval

  Microsoft teatas juulis uut tüüpi MS poolt sertifitseeritud seadmete turule tulemisest. Nüüd on esimene nutiseade uuest kategooriast turul. Microsoft Teamsi Display ehk Teamsi ekraan on puutetundliku ekraaniga personaalne seade, mille mõte on hoida vestlused, koosolekud, kõned, kalender ja failid ühes spetsiaalses seadmes ning arvuti võimalikult "puhas" ülesannete täitmiseks, mis nõuavad keskendumist ja ressurssi nii arvutilt kui inimeselt.

Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: